Stáva sa často, že deti chodia na divadelné predstavenia do divadla. No už málo kedy sa stane, že divadlo príde za deťmi priamo do školy. A to sa presne stalo  deťom zo školského klubu. V piatok trinásteho do našej školy zavítali profesionálni herci Divadla J. Záborského v Prešove, aby deťom zahrali činoherno-hudobné predstavenie s názvom PSÍČKOVO alebo PES JE NAJLEPŠÍ PRIATEĽ ČLOVEKA: AJ MY JEHO? Pôsobivo stvárnený príbeh rozprával o tom, že aj psíci sú len „ľudia“ , a že ten „psí život“ sa veľmi často podobá tomu nášmu. Sú v ňom radosti, starosti aj nespravodlivosti. Deťom sa predstavenie veľmi páčilo, lebo príbeh bol podaný hravou, úsmevnou a nevtieravou formou umocnenou vtipnými a originálnymi pesničkami. Fotky vám prezradia, že to bol kultúrny a estetický zážitok.