Umiestnenie žiakov na celoslovenskej súťaži
V júni 2007 sa trieda II.A pod vedením triednej učiteľky PaeDr. Dany Kočiškovej zúčastnila finálového dňa „Výlet snov s diskítom“. V rámci umiestnenia na treťom mieste získali finančnú odmenu, ktorú si uplatnili na „Výlet snov“.
V máji 2008 sa trieda III.E pod vedením triednej učiteľky PaeDr. Marianny Lipkovej zúčastnila krajského kola súťaže Supertrieda. Trieda v krajskom kole zvíťazila a postúpila do celoslovenské kola tejto súťaže, ktoré sa konalo v júni 2008 v Bratislave. Trieda získala za svoje hudobno-dramatické prevedenie Snehulienky a 7 trpaslíkov cenu na najlepší dramatický prejav.
Umiestnenie žiakov 1. – 2.ročníka v šk. roku 2009/2010
VESMÍR OČAMI DETÍ – OKRESNÉ KOLO :
J. Louma I.B – 1.miesto
M. Pallai I.B – 3.miesto
Umiestnenie žiakov 3. – 4.ročníka v šk. roku 2009/2010
ŠALIANSKY MAŤKO:
Školské kolo:
Kristína Bereščíková, III.B – 2.miesto
HVIEZDOSLAVOV KUBÍN:
Školské kolo:
Soňa Pasuľková, III.A – 2.miesto
Sofia Hrubjaková, III.B – 2.miesto
Alexandra Pillárová, IV.B – 1.miesto
Okresné kolo:
Alexandra Pillárová, IV.B – 2.miesto
3.ročník literárno – výtvarnej súťaže Basic v Košiciach :
Literárne práce :
Lucia Silvayová, III.A – 1.miesto
Dávid Gajdoš, IV.A – 3.miesto
SLÁVIK SLOVENSKA:
Školské kolo:
Nikola Rovňáková, IV.B – 1.miesto
Dominika Fejková, III.A – 3.miesto
Viktória Pinkovská, IV.A – 3.miesto
Renáta Tokárová – 3.miesto
Okresné kolo:
Nikola Rovňáková, IV.B – 2.miesto
Vedomostné súťaže:
VIEM, ČO NEVIEM:
Mestská súťaž:
Lívia Szczygieľová, IV.B – 2. miesto
Matematické súťaže:
MATEMATICKÝ KLOKAN:
Zapojení žiaci 3. a 4. ročníka.
Úspešní riešitelia:
Martin Hospodár, IV.A, Slávka Jalčová, III.A, Matej Trusa III.C, Martin Berta III.C
PYTAGORIÁDA
3. ročník – úspešní riešitelia : Ivan Milko III.A, Michal Bálint III.B, Martin Berta III.C, Tomáš Čigáš III.C
4.ročník – úspešní riešitelia : Denis Lešňanský IV.A, Alexandra Sušková IV.A, Dominik Glaba IV.A
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
MESTSKÁ LIGA V HÁDZANEJ : družstvo žiačok 3. a 4. ročníka – 3.miesto
VIACBOJ VŠESTRANNOSTI: „O POHÁR PRIMÁTORA MESTA“
1. – 3.ročník – družstvo chlapcov – 1.miesto
1. – 3.ročník – družstvo dievčat – 2.miesto
Celkové umiestnenie družstva chlapcov a dievčat – 2.miesto
MESTSKÁ ŠPORTOVÁ OLYMPIÁDA:
Viktória Vaľovská, IV.A – 2. miesto – skok do diaľky
Matej Trusa,III.C – beh na 600m – 2.miesto
Umiestnenie žiakov 1. – 2.ročníka v šk. roku 2010/2011
ŠALIANSKY MAŤKO:
Školské kolo:
Martin Gazdočka, II.A – 2.miesto
Filip Savka, II.A – 3. miesto
HVIEZDOSLAVOV KUBÍN:
Školské kolo:
Andrea Romanová, II.A – 1.miesto
Filip Savka, II.A – 2.miesto
Adam Adamčík II.B – 2.miesto
Johanna Bukovský, II.C –1 . miesto
Okresné kolo:
Andrea Romanová, II.A – 2.miesto
Okresné kolo: VESMÍR OČAMI DETÍ : Michaela Kolesárová, II.B – 2. miesto
Oblastná súťaž: FUGOVA DOMOVINA : Dávid Dubrovčák, II.B – 3. miesto
SLÁVIK SLOVENSKA:
Školské kolo:
Katarína Valková I.B – 3. miesto
MATEMATICKÝ KLOKAN:
Úspešná riešiteľka Michaela Kolesárová II.B
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
VIACBOJ VŠESTRANNOSTI: „O POHÁR PRIMÁTORA MESTA“
1. – 3.ročník – družstvo chlapcov – 3.miesto
1. – 3.ročník – družstvo dievčat – 3.miesto
Celkové umiestnenie družstva chlapcov a dievčat – 3.miesto
Individuálne umiestnenia :
Veronika Dušková – I.A beh na 30 m – 1. miesto, beh na 300 m – 1. miesto, skok z miesta – 1. miesto, hod basketbalovou loptou – 2. miesto.
Melisa Kelemenová – I.A hod basketbalovou loptou – 3. miesto.
Zuzana Kolyová – II.B hod basketbalovou loptou – 1. miesto, beh na 30 m – 2.miesto, beh na 300m – 2. miesto.
Kristína Ličková – I.B beh na 300m – 3. miesto.
Adam Tkáč – I.C hod basketbalovou loptou – 3. miesto.
Juraj Ševeček – I.E beh na 30 m – 3. Miesto, hod basketbalovou loptou – 1. miesto.
Tomáš Kuľha – II.A šplh – 1. miesto, beh na 50m – 1. miesto.
Laura Pastorčáková – II.A šplh – 2. miesto
Umiestnenie žiakov 3. – 4.ročníka v šk. roku 2010/2011
Vedomostné súťaže:
VIEM, ČO NEVIEM – MESTSKÁ SÚŤAŽ:
Dominika Fejková IV.A – 1. miesto
Mestská liga v plávaní pre 3. – 4. ročník
Silvayová Lucia IV.A – 1.miesto 25m kraul
2. miesto 25m znak
Mestská súťaž vo vybíjanej pre 3. – 4. ročník – 3.miesto
Družstvo:
Daniela Marcinčáková
Milan Čobanov
Roman Bajči
Renáta Tokárová
Patrícia Oracová
Diana Mažová
Filip Hasaralejko
Samuel Kerekeš
Martin Murga
Jakub Sokologorský
Zuzana Hudáková
Dominika Kobová
Umiestnenie žiakov 1. – 2.ročníka v šk. roku 2011/2012
EURÓPA V ŠKOLE :
Literárne práce : Ester Šafinová, II.A – 1. miesto
Multimediálne práce : Michaela Kotorová – 2. miesto
BIBLICKÁ OLYMPIÁDA :
Okresné kolo: družstvo – 3. miesto, Michaela Kotorová – II.A, Sandra Kopková – II.A, Juraj Ševeček – II.E
SLÁVIK SLOVENSKA:
Školské kolo:
Anna Kristína Čižmárová – II.E – 1. miesto
MATEMATICKÝ KLOKAN:
Úspešní riešitelia : Dominik Prievalský – I.A, Ema Korčáková – I.E, Melisa Kelemenová – II.A, Michal Košický – II.A, Pavol Németh – II.B, Ema Dudová – II.B, Tomáš Dzvoník – II.B
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
VIACBOJ VŠESTRANNOSTI: „O POHÁR PRIMÁTORA MESTA“
1. ročník – družstvo chlapcov a dievčat – 1.miesto
2.ročník – družstvo chlapcov a dievčat – 1.miesto
Celkové umiestnenie družstva chlapcov a dievčat – 1.miesto
Individuálne umiestnenia :
Daniel Mitterpák – I.A beh na 300 m – 1. miesto, beh na 30 m – 1. miesto, Ľudovít Mészarós – I.E – skok z miesta – 1. miesto, beh na 30 m – 2. miesto, Samuel Tobiáš – I.B – beh na 300 m – 3. miesto, Lukáš Bujnovský – II.B – šplh- 3. miesto, Michaela Gerberyová – II.B – skok do diaľky – 2. miesto, Filip Florián II.B – hod loptou – 2. miesto, Zuzana Kolyová – II.B – hod loptou – 3. miesto, Juraj Ševeček – II. E – beh na 300 m – 2. miesto, beh na 50 m – 2. miesto, hod loptou – 1. miesto, skok z miesta – 3. miesto, Emma Chocholáčková – II.E – šplh – 1. miesto, beh na 50 m – 1. miesto, hod loptou – 1. miesto, skok do diaľky – 1. miesto, beh na 300 m – 2. miesto.
PLÁVANIE: ,, O POHÁR PRIMÁTORA MESTA“
Melisa Kelemenová – 25 m kraul – 1. miesto, 25 m prsia – 1. miesto
Umiestnenie žiakov 3. – 4.ročníka v šk. roku 2011/2012
Literárne súťaže:
ŠALIANSKY MAŤKO:
Okresné kolo:
Filip Savka III.A – 2.miesto
Vedomostné súťaže:
VIEM ČO NEVIEM:
Mestská súťaž:
Nina Pajtašová IV.A – 2. miesto
Výtvarné súťaže :
EURÓPA V ŠKOLE – OKRESNÉ KOLO:
Dávid Dubrovčák III.B – 3. miesto
BUDIMÍRSKE STUDNIČKY :
Johanna Bukovsky III.C – 3. miesto
Matematické sút’aže:
MATEMATICKÝ KLOKAN:
Úspešní riešitelia:
D. Dubrovčák III.B
M. Kolesárová III.B
N. Kalinová III.B
PYTAGORIÁDA:
Školské kolo:
Matej Jevčák IV.C
Martin Horváth IV.A
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE:
MŠO:
Dominik Tkáč IV.A – 2.miesto v behu na 50m
Simona Želinská IV.B – 3.miesto v behu na 50m
Matúš Marcinko IV.C – 2.miesto v behu na 600m
Alex Kováč IV.C – 2.miesto v skoku do diaľky
VIACBOJ VŠESTRANNOSTI: „O POHÁR PRIMÁTORA MESTA“:
3.ročník – družstvo chlapcov a dievčat – 2. miesto
Celkové umiestnenie družstva 1. – 3. ročník chlapcov a dievčat – 1. miesto
Individuálne umiestnenia :
Tomáš Kuľha – beh na 300 m – 2. miesto, beh na 50 m – 3. miesto, šplh – 1. miesto.
Gregor Osif – šplh – 2. miesto.
Terézia Hasaralejková – šplh – 1. miesto
ŠACHOVÝ TURNAJ
Matúš Dráb IV.B – 2. miesto